הדברת דבורים – עבודה של מקצוענים!

הדבורים מעניקות לנו את הדבש המתוק שכולנו אוהבים, הם אינן מסוכנות ואינן גורמות נזק לרכוש, אך כאשר הן חשות מאוימות, הן עלולות לתקוף את בני האדם, לעקוץ אותם, לגרום לכאב, לנפיחות וגם לתופעות אלרגיות קשות. בשל כל הסכנות הנ”ל לא מומלץ לגור בקרבת הדבורים. יש דבורים באזור מגוריכם? הזמינו מיד את המומחים בתחום הדברת דבורים. הדברת דבורים היא אחת ההדברות המקצועיות והמתוחכמות, חשוב ליצור קשר עם הטובים ביותר. צרו קשר עם “דדי הדברות”, כי לנו יש את הכלים לעזור לכם!

הדברת דבורים – נא להכיר את הדבורה

בישראל יש למעלה מאלף סוגים של דבורים. הדבורים חיות בלהקות, בראש הלהקה עומדת המלכה.
כאשר הדבורה חשה מאוימת היא עלולה לעקוץ את בני האדם. עקיצת הדבורה, קטלנית! העוקץ נשאר בגוף הנעקץ , יחד עם העוקץ נתלשים מגוף הדבורה גם איברים פנימיים. זו הסיבה כי ברוב הפעמים הדבורה מתה מיד לאחר העקיצה.

עבודת הדבורים גורמת לרעש גדול מאוד, הרעש הנוראי מטריד את בני האדם הגרים בקרבת כוורת דבורים. זו אחת הסיבות כי כוורות הדבורים ממוקמות במרחק רב מאזורי המגורים.
הדברת דבורים מתבצעת בשיטות שונות

הדברת דבורים חייבת להתבצע על ידי מדביר מקצועי. המדביר חייב לדעת איך לגשת לדבורים ולהתאים את שיטת ההדברה היעילה ביותר לכל מצב. הדברת דבורים לא נכונה עלולה להרוס את הגינה ולגרום נזק רב לסביבה.

עוד לפני תהליך ההדברה יאתר המדביר את קיני הדבורים. הקינים ממוקמים בדרך כלל בפתחי התריסים, על העצים, בחורים, בסדקים ועוד.
מדביר מקצועי ילבש מסכה וחליפה מתאימים בעת ביצוע פעולת ההדברה. החליפה והמסכה ימנעו מהדבורים את האפשרות לעקוץ את המדביר. פעולת הדברה נגד דבורים מתבצעת בדרך כלל בשעות בין הערביים שאז הדבורים רגועות וחשות פחות מאוימות.

הדברת דבורים מתבצעת באמצעות ריסוס בחומרי הדברה, רצוי חומרי הדברה ממשפחת ההדברה הירוקה. הדברה ירוקה עושה שימוש בחומרי הדברה לא רעילים אשר אינם מסכנים את הסביבה ואת בני האדם.

שיטה נוספת של הדברת דבורים היא באמצעות פיתיונות רעילים. המדביר מחדיר אל הקן מזון מורעל הגורם לכל דיירי הקן למות.
לאחר ביצוע הדברת דבורים יש לאטום את כל החריצים והסדקים כדי למנוע מהדבורים לחזור שוב.