הדברת טרמיטים

 דרוש מדביר מקצועי כדי לנצח במערכה
טרמיטים הם חרקים הניזונים מתאי עץ כמו משקופים, דלתות רהיטים ועוד. הטרמיטים הם צבא מאורגן וממושמע הגורמים נזקים כבדים לרכוש. רק מדביר מקצועי ומיומן ידע להשיב מלחמה לטרמיטים ולנצח במערכה. כדי לבצע בהצלחה הדברת טרמיטים יש צורך בידע מקצועי, בניסיון ובציוד מתאים. צרו קשר עם “דדי הדברות” כי לנו יש את הכלים לעזור לכם.

הדברת טרמיטים – שלושה דברים שחשוב לדעת
הטרמיטים חיים במושבות מאורגנות. המושבה מחולקת למעמדות. בראש ההיררכיה עומדים מלך ומלכה אשר תפקידם הוא להגדיל את מספר תושבי הקן. בכל מושבה יש חיילים ופועלות שתפקידם הוא להגן על תושבי הקן ולדאוג למזון.

הטרמיטים ניזונים ממוצר עץ. הם מצויים בכל מקום, בעיר וגם בכפר. הם ניחנו בחוש ריח מפותח המוביל אותם אל כל מקום שבו נמצאת תאית העץ, במיוחד אל תאית העץ המצויה בעצים רטובים המפיצים ריח חזק. לכן כל מקום שבו יש רטיבות, נזילות ועובש, כמו ארונות המטבח או ארונות האמבטיה, זהו המקום האידיאלי עבור הטרמיטים.

מיד כאשר אתם מגלים סימנים ראשונים של הימצאות טרמיטים בבית כמו חורים קטנים במשקופים או ברהיטים, אבקה או נסורת עץ על הרצפה ועוד יש להזמין הדברת טרמיטים. אם לא תזמינו מיד מומחה בתחום הדברת טרמיטים, אתם עלולים להיחשף לנזקים כלכלים כבדים ובמקרים קיצוניים גם לסכנת חיים. הטרמיטים פוגעים ביסודות המבנים ועלולים להביא לקריסתם.

הדברת טרמיטים – על תהליך ההדברה
הדברת טרמיטים מתבצעת באמצעות ציוד מקצועי ייחודי. באמצעות מכונה בעלת לחץ גבוה מחדיר המדביר כמויות גדולות של חומרי ההדברה אל מושבות הטרמיטים הנמצאות מתחת לאדמה. מדביר מקצועי יקדח מסביב לקן במרחק של כחצי מטר בין קידוח לקידוח ויצור חגורת הגנה מושלמת והרמטית.

הדברת טרמיטים אינה יכולה להתבצע באמצעים ידניים. רק קידוח עמוק יצליח להחדיר כמות מספקת של חומרי הדברה אשר ישמידו את הקן.

הדברת טרמיטים מתבצעת באמצעות חומר בשם פרמיס 350. זהו חומר רעיל אשר מרעיל את הטרמיטים באיטיות. הודות להרעלה האיטית, הטרמיטים אינם מודעים לפעולת ההרעלה ולא מתגוננים נגדה. כאשר המלכה מתה, מתפזרים כל הטרמיטים ומחפשים מקום קינון חדש.