הדברה במרכז – “דדי הדברות” החברה המובילה באזור המרכז!
אזור המרכז מאופיין בחום ובלחות, תנאים אופטימאליים עבור חרקים, זוחלים מעופפים ועוד. עונת הקיץ היא העונה שבה ידיהם של המדבירים מלאות בעבודה. “דדי הדברות” היא החברה המובילה בתחום ההדברות במרכז. נמלים מסתובבות בבית? עכבר במטבח, חולדה בחצר ועוד? צרו קשר, אנו מיד מגיעים.

הדברה במרכז – חמישה דברים על השיטה, על המחיר ועל הציוד
הדברה ירוקה היא טרנד עולמי שתפס תאוצה בכל העולם וגם בישראל. הדברה ירוקה עושה שימוש בחומרי הדברה ידידותיים לסביבה, חומרים מופחתי רעלים שאינם מזיקים לבני האדם, לבעלי חיים ולסביבה. מחקרים הוכיחו כי הדברה ירוקה אינה פחות יעילה מאשר הדברה בחומרים כימיים. מחפשים הדברה במרכז? “דדי הדברות” היא החברה המובילה בתחום ההדברה הירוקה. צרו קשר וגם אתם תוכלו ליהנות מהדברה יעילה ללא חומרים מזיקים.

מחיר ההדברה תלוי בגורמים שונים. המוניטין של החברה, הניסיון של העובדים ואיכות החומרים שבהם משתמשת החברה. חשוב לדעת כי שוק ההדברות פרוץ, כל יום קמה ונופלת חברה חדשה. חברה ששרדה שנים רבות בתחום היא ודאי חברה רצינית ומקצועית. אל תתפתו למחירים זולים במיוחד, פעמים רבות הם מאותתים על חוסר ניסיון ומקצועיות.
חשוב לבחור חברת הדברה בעלת ציוד חדיש ועדכני. הדברה אלקטרונית היא הדברה באמצעות אמצעים אלקטרוניים. המדביר המקצועי מפעיל מכשירים המשמיעים קולות בלתי נעימים הנשמעים רק באוזני החרקים, יונים ועוד. הקלות הצורמים מתישים אותם והם נאלצים להתרחק מהמקום ולחפש מקומות קינון חדשים. ככל שהציוד ההדברה האלקטרוני יהיה חדיש יותר, כך ההדברה תהיה יעילה יותר.

המשרד לאיכות הסביבה מנפיק ארבעה סוגי היתרים שונים של הדברה. קטילת מכרסמים, קטילת חרקים, היתר איוד מוגבל והיתר איוד בלתי מוגבל. הצוות המקצועי של “דדי הדברות” הוא בעל רישיון לעסוק בכל תחומי ההדברה. הצוות המקצועי עובר הכשרות והשתלמויות רבות בכל תחום, הוא יודע איך להתמודד עם כל סוג של מזיקים.
מחפשים חברת הדברה במרכז? חשוב לבדוק את ניסיונו של המדביר, את המקצועיות, את החומרים שבהם הוא משתמש והאם הם מאושרים על ידי משרד הבריאות.