הדברה בתל אביב – הדברה ללא הפסקה
תל אביב העיר ללא הפסקה הרוחשת פעילות גם בתחום ההדברה. תל אביב השוכנת לחוף הים מושכת חרקים, מעופפים, נחשים מכרסמים ועוד מזיקים רבים ומגוונים. כדי לשמור על סביבת מגורים נקייה ועל איכות חיים, חשוב לבצע הדברה בתל אביב. אין ספור תושבים ישמחו להמליץ על חברת ההדברה” דדי הדברות”, צרו קשר והצטרפו גם אתם אל משפחת הלקוחות המרוצים.

הדברה בתל אביב – מה לעשות לפני מבצע ההדברה ולאחריו
יש שיטות שונות של הדברה, השיטה היעילה ביותר היא הדברה באמצעות חומרים כימיים, אך בשל הסכנות הרבות שבהדברה כימית, מדבירים רבים ממליצים על הדברה בשיטת ההדברה הירוקה. הדברה ירוקה היא הדברה ללא שימוש בחומרים רעילים. הזמנתם הדברה בתל אביב, שאלו את המדביר מהם חומרי ההדברה, האם הם רעילים והאם עליכם לפנות את הבית בזמן ההדברה.

לפני בוא המדביר מומלץ להרחיק את הרהיטים מהקירות, לאחסן את מוצרי המזון בכלים אטומים ולהרחיק חפצים של ילדים וחיות מחמד, כמו מוצץ, עצמות מציצה (לכלבים) בקבוקים, צלחות אוכל שבהם אתם מגישים את האוכל לילדים או לחיות המחמד וכל חפץ שעשוי להטמיע את חומרי ההדברה ולסכן את הילדים הקטנים ואת חיות המחמד שבבית.
לפני תחילת ההדברה רצוי לטאטא היטב את הרצפה ולשטוף אותה. בקשו הוראות מהמדביר כמה זמן לאחר סיום ההדברה תוכלו לשטוף את הרצפה.
מבצעים הדברה בארונות המטבח או באמבטיה? רצוי לפנות אותם לפני ההדברה. לאחר סיום ההדברה נקו את המדפים עם סמרטוט לח לפני שאתם מחזירים את תכולת הארון.
בכל סוג של הדברה בתל אביב יש לבקש מהמדביר הוראות מפורטות מה עליכם לעשות לאחר סיום ההדברה. אל תשכחו גם לבקש אחריות.

הדברה בתל אביב – הדברה נגד נמלים
הדברה נגד נמלים היא אחת ההדברות הנפוצות ביותר בתל אביב.
הדברה בתל אביב נגד נמלים פועלת במספר שיטות. השיטה הפופולארית ביותר היא באמצעות ריסוס. לפני שאתם מזמינים ריסוס נגד נמלים, אל תשכחו לברר האם חומרי הריסוס מאושרים על ידי משרד הבריאות. שיטות נוספות של הדברה בתל אביב נגד נמלים הן הדברה באמצעות פיתיונות מורעלים, הדברת נמלים בשיטה אלקטרונית, הדברה באמצעות ג’ל ועוד. מדביר מקצועי ידע לבחור את שיטת ההדברה הטובה ביותר.