הדברת נמלים – עבודה של מקצוענים

עונת השיא שבה אנו נזקקים לבצע הדברת נמלים היא העונה שלפני החורף, העונה שבה הנמלים יוצאות מהקן ומתחילות לאגור מזון לקראת החורף. יש תכשירים ביתיים של ריסוס נגד נמלים, אך הם אינם מצליחים להרחיק את הנמלים לצמיתות. יש לכם בעיית נמלים בבית? צרו קשר עם “דדי הדברות”, החברה המובילה בתחום ההדברה. צרו קשר, שיחת ייעוץ חינם הדברת נמלים – כמה עובדות שלא הכרתם

הנמלים בונות קינים מתחת לרצפה, מאחורי הארונות ובמקומות חשוכים נוספים. כדי לאתר את מקור הקן, כדאי לעקוב אחרי שיירת הנמלים. לפי כיוון השיירה נוכל לאתר את מקור הקן. הנמלים חיות בהיררכיה חברתית. בראש הקן עומדת מלכה שתפקידה הוא להטיל ביצים ולדאוג להמשכיות. הנמלים הפועלות דואגות למלכה ואוספות מזון עבורה. כאשר משמידים את המלכה, משמידים את כל הקן.

רק מדביר מקצועי ובעל ניסיון המכיר את אורחות החיים של הנמלים ידע לבצעהדברת נמלים בהצלחה ולהשמיד את כל הקן לצמיתות.

יש סוגים שונים של חומרים המשמשים עבור הדברת נמלים. בעבר היו משתמשים בחומרים זרחניים. אלו חומרים רעילים המהווים סכנה לדיירי הבית ופוגעים באיכות הסביבה. בשנים האחרונות עושים המדבירים ריסוס נגד נמלים בשיטת ההדברה הירוקה. הם משתמשים בחומרים מופחתי רעלים אשר אינם פוגעים בסביבה ואינם מסכנים את בני האדם ואת חיות המחמד.
הזמנתם הדברת נמלים, חשוב לוודא כי המדביר פועל רק בחומרים אשר קיבלו אישור מטעם משרד הבריאות.

לפני שאתם מתחילים את מבצע ההדברה, חשוב לבקש מהמדביר הנחיות איך להכין את הבית לפני הריסוס ומה לעשות בסיום הריסוס. חשוב לבצע את ההוראות של המדביר כדי למרב את הצלחת הריסוס וכדי לשמור על בריאות דיירי הבית.

בשוק יש מספר גדול של תכשירי ריסוס ביתיים. תכשירים אלו יעילים, אך רק לזמן קצר. רק ריסוס נגד נמלים הנעשה על ידי מדביר מקצועי יחסל את הבעיה לתמיד וימנע את חזרת הנמלים לבית.

כאשר אתם מזמינים מדביר הביתה חשוב לוודא כי הוא בעל ניסיון ויודע היטב איך להילחם בנמלים.