הדברה טרום אירוע – כדי ליהנות מאירוע ללא חרקים ומזיקים
עורכים אירע בשטח פתוח? לא תרצו שהאורחים שלכם ייעקצו ויתגרדו במשך כל הערב. כדאי מאוד שהם ימחאו כפיים בהתלהבות לגיבורי השמחה, להופעות מיוחדות, לאטרקציות מלהיבות ולא ייאלצו למחוא כפיים בטירוף במצוד אחרי יתושים, זבובים וחרקים נוספים. השקעתם כל כך הרבה כסף ומחשבה באירוע? אל תשכחו להזמין מדביר מקצועי שיבצע הדברה טרום אירוע. צרו קשר עם “דדי הדברות” כדי שהאירוע שלכם יהיה נקי מחרקים.

ריסוס טרום אירוע – כל הסיבות שישכנעו אתכם להזמין הדברה לפני האירוע
תאורה מושכת אליה חרקים ומעופפים. בכל מקום שבו יש תאורה חזקה, זרקורים, הבזקי אורות צבעוניים ועוד, שם יימצאו חרקים ומעופפים אשר יעקצו ויטרידו את האורחים שלכם.

ריכוז גדול של בני אדם ומזון, גם הם מושכים חרקים ומעופפים. הזמנתם אורחים רבים לאירוע שלכם, הם הגיעו כדי להשתתף בשמחה וליהנות, אל תהפכו את הערב לגיהינום. דאגו כי האורחים ימחאו כף משמחה ולא בשל ניסיונות כושלים לצוד את החרקים המזיקים.

חומרי ההדברה הם נטולי ריח וחומרים מזיקים לבני האדם. אינכם צריכים לחשוש, אף אחד מהאורחים לא יינזק כתוצאה מההדברה.

טרום אירוע – כמה מילים על תהליך ההדברה
הדברה של טרום אירוע חייבת להתבצע ביום האירוע. אילו הייתם מבצעים את ההדברה מספר ימים לפני האירוע, השפעת החומרים הייתה פגה כעבור ימים ספורים והחרקים היו שבים ו”משתתפים” באירוע שלכם. הדברה טרום אירוע מתבצעת בשעות הבוקר ביום שבו מתקיים האירוע.

טרום אירוע זוהי הדברה המתבצעת על יד מקורות המים, במיוחד במקומות שבהם יש מים עומדים, על יד השירותים, באזורי צמחייה ומסביב למקום האירוע.

טרום אירוע זוהי הדברה המתבצעת על ידי ערפול בעזרת מרסס מוטורי. הודות למרסס המיוחד חומר ההדברה מתפזר על כל השטח שבו אנו מעוניינים לשהות. ריסוס טרום אירוע יוצר לנו חלון של עשרים וארבע שעות שבו השטח יהיה נקי מחרקים וממעופפים שונים.

הדברה טרום אירוע מתבצעת באמצעות חומרי ריסוס ידידותיים לסביבה המאושרים על יד משרד הבריאות. כל חומרי הריסוס הם ללא ריח, ולאחר שעתיים מעת ביצוע הריסוס כבר אפשר לשהות בבטחה בשטח שבו בוצעה ההדברה.