הדברת חולדות מתבצעת בדרכים שונות גיליתם סימנים המעידים כי בביתכם מצויה חולדה?
אל תהססו, הזמינו מיד מומחה בתחום הדברת חולדות. חשוב לדעת כי בחולדות יש לטפל במהירות, אם לא תטפלו בהם במהירות, הן עלולות להתרבות ולהפוך את ביתכם לקן חולדות, למקום שמאוד לא נעים לגור בו. הצוות המקצועי בחברת “דדי הדברות” צבר ניסיון רב בתחום הדברת חולדות. הודות לידע הרחב, לניסיון הרב , לשירות המקצועי וליחס האישי, אין ספור לקוחות בוחרים ב”דדי הדברות” כדי להדביר חולדות.

הדברת חולדות באמצעות רעל – על היתרונות והחסרונות הדברת חולדות באמצעות רעל זו אחת השיטות היעילות והמהירות ביותר להדברת החולדות. על אף היעילות שבהדברת חולדות באמצעות רעל קיימים גם מספר חסרונות. כאשר מבצעים הדברת חולדות באמצעות רעל, אי אפשר לדעת היכן תמות החולדה. הרעל המשמש להדברת החולדות אינו פועל מיד, אלא כעבור מספר ימים. לעתים תמצא החולדה את מותה בתוך סדק או חריץ, תחת המרצפות ועוד מקומות מסתור הקשים להגעה ולניקוי. חולדה מתה מפיצה ריח נורא בבית, ולא תמיד קל יהיה לאתר את מקור הריח. החולדה היא בעל חיים חכם הניחן בחושים מפותחים. כאשר אחת החולדות נפגעת מהרעל, שאר החולדות יתרחקו מהפיתיונות המורעלים. הדברת חולדות באמצעות רעל אינו ידידותי לסביבה ומהווה סיכון בריאותי, במיוחד לילדים קטנים ולחיות מחמד. אם החלטתם לבצע הדברת חולדות באמצעות רעל, עליכם לוודא כי חומרי ההדברה הרעילים מאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות. מדביר מקצועי ינחה אתכם איך לנהוג לפני ההדברה, בזמן ההדברה ולאחריה, עליכם לציית להוראותיו.

הדברת חולדות באמצעים נוספים הדברת חולדות באמצעים אלקטרוניים – הדברה המבוססת על שימוש במכשירים אלקטרונים המשמיעים רעשים בתדרים הנשמעים רק באוזני החולדות. הרעשים מציקים לחולדות, מפרים את שלוותם והן נאלצות לעזוב את הבית ולחפש מקומות חדשים. הדברת חולדות באמצעות מלכודות – יש סוגים שונים של מלכודות. מלכודת קפיץ ומלכודת דבק. מלכודת קפיץ לוכדת את החולדה באמצעות פיתיון המונח בתוך המלכודת. כאשר החולדה מתקרבת אל האוכל, דלת המלכודת נסגרת והחולדה נלכדת בה. מלכודת דבק היא מלכודת מקרטון שעליה מרוח משטח גדול של דבק. על המשטח מניחים פיתיון, כאשר קרבה החולדה אל הפיתיון, רגליה נדבקות והיא אינה יכולה לזוז.