הדברה ירוקה – כדי להילחם בחרקים ולשמור על הסביבה
בעידן שבו המודעות של שמירה על הסביבה, על איכות החיים ועל הבריאות גבוהה, ההדברה האטרקטיבית ביותר היא הדברה ירוקה. הדברה ירוקה היא שם כללי לשיטות הדברה שונות המצליחות להרחיק או להשמיד את המזיקים ללא שימוש בחומרי הדברה, כימיים, רעילים ומסוכנים. חברת ההדברה “דדי הדברות” היא החברה המובילה בתחום ההדברה הירוקה, צרו קשר כי גם לכם מגיע את הטובים מכולם.

הדברה ירוקה – כמה מילים על השיטה ועל עקרונותיה
הדברה ירוקה היא הדברה שאינה מנוגדת לתהליכים הטבעיים של היקום. היא אינה פוגעת באוזון, אינה מרעילה את הסביבה ואת בני האדם. הדברה ירוקה היא הדברה חכמה הדורשת ידע ומיומנויות מקצועיות רבות. רק מדבירים אשר השתלמו והתנסו בסוג זה של הדברה יצליחו להדביר בהצלחה את המזיקים מכל הסוגים.

בניגוד לשיטות הדברה אחרות, הדברה ירוקה אינה עושה שימוש בחומרים רעילים. חומרי ההדברה הם חומרים ידידותיים לסביבה, בעלי אחוז רעילות נמוך. כל חומרי ההדברה הירוקה מאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה ואינם אפקטיביים פחות מאשר חומרי הדברה כימיים.

חומרי ההדברה הירוקה הם חומרים בעלי מינון נמוך של רעילות, חומרים אשר מתפרקים ואינם נשמרים לטווח זמן ארוך. כאשר החקלאי מבצע הדברה ירוקה, חומרי ההדברה ירחיקו את המזיקים, אך כאשר המוצר החקלאי יגיע אל שולחן הצרכן, חומרי ההדברה כבר יתפרקו והמוצר יהיה ללא רעלים מסוכנים.

אחד מהעקרונות של ההדברה הירוקה הוא המניעה. באמצעות שמירה קפדנית על הניקיון ועל ההיגיינה, על סילוק מפגעים כמו צמחייה עבותה, מקורות מים עומדים, ערמות גרוטאות ועוד, על אחסון נכון של מוצרי המזון, איטום פתחי ביוב וייבוש מים עומדים נוכל ליהנות מסביבת מגורים נקייה וללא חרקים.

הדברה ירוקה מתאימה לכל מקום. היא מתאימה לשטחים חקלאיים, לתעשייה, לבתים פרטיים, לאולמות ציבוריים ועוד. לא מומלץ לנסות לבצע להד הדברה ירוקה כי זוהי עבודה של מקצועניים. רק מדביר מקצועי ידע להתאים את החומרים הנכונים ואת המינון המתאים לכל סוג של חרק או מזיק.

בין היתר חברתנו מתמחה בתחום הדברת פשפשים במכשור טכני מיוחד המותאם לכך
וגם בכל הקשור לתחום הדברת צרעות בשיטות ידידותיות לסביבה
כמו כן אנו מומחים בתחום הדברת חדקונית הדקל על ידי ציוד טכני מיוחד.