הדברה בפתח תקווה – הדברה בעיר ותיקה, אך צעירה ברוחה!
פתח תקווה היא אחת הערים הוותיקות ביותר בישראל. היא ממוקמת באזור המרכז ומושכת אליה תושבים רבים. אלפי זוגות צעירים בוחרים לגור בפתח תקווה בשל המיקום המרכזי, הכבישים הנגישים ומערכת החינוך המצוינת. גם חרקים, מעופפים ומזיקים רבים “אוהבים” את פתח תקווה ומצויים בה. זוגות צעירים רבים מתלבטים האם להזמין הדברה בפתח תקווה? האם חומרי הדברה לא יסכנו את התינוקות והילדים ועוד. פנינו אל “דדי הדברות” חברת ההדברה המובילה באזור המרכז וביקשנו תשובות והנחיות.

הדברה בפתח תקווה – הכול על אודות הדברה בבתים עם ילדים קטנים
יש לכם ילדים קטנים בבית? אתם מחפשים הדברה בפתח תקווה? לפני שאתם בוחרים חברת הדברה בררו באיזו שיטה פועלת החברה. הדברה ירוקה היא הדברה העושה שימוש בחומרי הדברה בלתי רעילים ולא מזיקים, זו ההדברה המתאימה לכם ביותר. חשוב לדעת כי הדברה ירוקה אינה פחות יעילה מאשר הדברה בחומרים כימיים.
לפני שאתם מזמינים חברת הדברה בפתח תקווה חשוב להודיע למדביר כי בביתכם מצויים ילדים קטנים ותינוקות. בקשו מהמדביר המקצועי הנחיות והדרכה איך להתכונן לפני פעולת ההדברה ומה לעשות לאחריה.
בעת ההדברה רצוי להוציא את הילדים הקטנים ואת התינוק מהבית.חשוב לכסות ולאטום היטב את כל החפצים של הילדים כמו מוצץ, בקבוקים, משחקים, שידה, עגלה, מיטת תינוק ועוד שלא יבואו במגע עם חומרי ההדברה.
מבצעים הדברה בפתח תקווה? אווררו את הבית בזמן ההדברה ולאחריה, אל תחזירו את הילדים הבית לפני שריח חומרי ההדברה ייעלם.
אם הציב המדביר מלכודת בבית שלכם, כמו למשל בלכידת עכבר, הרחיקו את הילדים הקטנים מהמלכודת. מנגנון המלכודת פועל באופן אוטומאטי, הוא עלול לפגוע בילדים קטנים.
בדרך כלל לא רצוי לשטוף את הרצפה מספר ימים לאחר ההדברה. אך אם יש תינוק זוחל בבית, חשוב לשטוף את הרצפה כדי שלא יבוא במגע עם חומרי ההדברה. שטפו את הרצפה, אך לא את הפנלים.
אם אחד הילדים בא במגע עם חומרי ההדברה, חשוב לשטוף את האיבר הנגוע עם הרבה מים. צרו קשר עם חברת ההדברה ובררו באילו חומרי הדברה השתמשה החברה והאם הם מסוכנים לילדים. אם הבחנתם בסימני גירוד או סימנים אחרים יש לפנות מיד אל רופא ילדים.