הדברת מזיקים – עם דדי הדברות יש תוצאות!
הדברת מזיקים היא פעולה שנועדה להשמיד מזיקים שונים. בדרך כלל הדברה נגד מזיקים מתבצעת נגד בעלי חיים קטנים כמו נמלים, ג’וקים, יתושים, זבובים, פשפשים, פרעושים ועוד. כאשר אתם מזמינים הדברת מזיקים חשוב לוודא כי חומרי ההדברה שבהם משתמש המדביר אינם מסוכנים ומאושרים על ידי משרד הבריאות. צרו קשר עם “דדי הדברות” החברה המובילה בתחום, צרו קשר, אתם לא תצטערו.

הדברת מזיקים – כמה מיתוסים שיש להפריך
מיתוס: הדברת מזיקים הוא עסק יקר שאינו אפקטיבי ואינו משתלם כלכלית.
לא נכון!! הדברת מזיקים המתבצעת על ידי מדביר מוסמך ומקצועי אפקטיבית מאוד. רק מדביר מקצועי יוכל למגר את המזיקים מביתכם לצמיתות.

ההדברה יקרה? ממש לא! אם תיקחו בחשבון כמה כסף אתם מוצאים במשך השנה על קניית תרסיסים שונים ויקרים כדי להדביר את המזיקים, תגלו מיד כי הדברת מזיקים מקצועית זולה הרבה יותר ואפקטיבית הרבה יותר מאשר שימוש בתכשירים ביתיים.

מיתוס: הדברת מזיקים עלול להזיק לבריאות.
לא נכון! בשנים האחרונות הדברה נגד מזיקים מתבצעת באמצעות חומרי הדברה ידידותיים אשר אינם מזיקים לבני האדם, לא לחיות המחמד ואינם פוגעים בסביבה.

מיתוס: כל אחד יכול לבצע הדברה.
לא נכון! כדי לעסוק במקצוע ההדברה יש לקבל רישיון מטעם המשרד לאיכות הסביבה. רק מדביר מקצועי ומוסמך רשאי להשתמש בחומרי ההדברה ולבצע הדברת מזיקים.

מיתוס: הדברת מזיקים דורשת הכנות רבות.
לא נכון! רוב המדבירים אינם דורשים הכנות מיוחדות, אך אם יידרשו הכנות לקראת ההדברת הן אינן רבות ואינן מטריחות. בדרך כלל אין צורך להזיז רהיטים, הציוד החדיש שבו מרססים את המזיקים מצויד בזרוע ארוכה ודקה המסוגלת לחדור לכל פינה ולהגיע לכל מקום גם מתחת לרהיטים.

הדברת מזיקים – שלושה טיפים ועצות טובות
לפני שמזמינים הדברת מזיקים רצוי לנקות את הבית. ההדברה יעילה יותר כאשר היא מתבצעת באזור נקי.
אחרי הדברת מזיקים לא מומלץ לשטוף את הבית במשך שבעים ושתיים שעות כדי לא לפגוע בהשפעה ובאפקטיביות של חומרי ההדברת.

הזמנתם הדברת מזיקים? אל תשכחו לבקש אחריות.