הדברת זבובים – כדי לשמור על סביבת מגורים נעימה
הדברת זבובים עשויה למנוע מחלות. בדרך כלל הזבובים מגיעים ממקומות מלוכלכים כמו מצבורי אשפה המלאים חיידקים ועוד ונוגעים בבני האדם ובחיות. אף אחד לא מעוניין שזבוב מזוהם יתיישב על צלחת האוכל שלו או יגע בו. יש לכם זבובים בבית? צרו קשר עם “דדי הדברות”, החברה המובילה בתחום של הדברת נגד זבובים, צרו קשר אתם לא תצטערו.

הדברה נגד זבובים – חמישה דברים שכדאי לדעת
כדי להילחם בזבובים מומלץ להתקין רשתות בכל החלונות. הרשתות על החלונות ימנעו את כניסת הזבובים ויחסכו את הצורך בהדברת.

הזבובים הצליחו להיכנס לבית? כדאי לתלות מנורות חשמליות המרחיקות זבובים. נוסף על כך מומלץ להתקין מלכודות נגד הזבובים. אם לא הצלחתם להתגבר על מכת הזבובים באמצעים הביתיים, אתם חייבים לפנות אל חברת הדברה מקצועית ולהזמין הדברת  זבובים.

ביצעתם הדברת זבובים? עליכם להקפיד על סביבת מגורים נקייה, לשמור על שיש נקי, על כיורים נקיים, לטאטא את הפירורים מהרצפה, לא להשאיר שאריות אוכל על השולחן או על השיש ולא להשאיר אגרטל עם פרחים ישנים. את פח האשפה מומלץ לסגור בסגירה הרמטית ולרוקן אותו לעתים קרובות. רק סביבה נקייה והיגיינית תשמור על התוצאות של ההדברה לאורך זמן.

משק החי, רפתות, לולים, דירים ואורוות הוא אחד המקומות שבהם מתפתחים הזבובים. כאשר מבצעים הדברת זבובים במקומות אלו מדבירים את הזבובים כבר בשלבי ההתפתחות המוקדמים. בעלי משק חי נוהגים לבצע הדברה נגד זבובים אחת למספר שבועות.

כדי לבצע הדברת זבובים יש צורך ברישיון של משרד הבריאות. רק מדביר מקצועי ובעל ניסיון ידע להדביר בהצלחה את הזבובים. כאשר אתם מזמינים הדברת זבובים, חשוב לוודא כי חומרי ההדברה שבהם משתמש המדביר אינם רעילים ומאושרים על ידי משרד הבריאות.
הזבובים אוהבים טמפרטורה של שש עשרה עד שלושים וחמש מעלות. בטמפרטורה מעל שלושים וחמש מעלות, הזבובים מאטים את פעולתם ופעמים רבות הם מתים. כאשר אנו מחממים או מקררים את הבית אנו יוצרים תנאי מחיה אופטימאליים לזבובים מאחר והם נמשכים למקומות מקוררים או מחוממים.