הדברת יתושים  – כדי ליהנות וכדי למנוע מחלות
יושבים בגינה בלילות הקיץ הנעימים ורוצים ליהנות מאוויר צח וממשבי הרוח העולים מהים? עבור אנשים זהו חלום. היתושים, מכת המדינה מבריחים את כולנו אל הסלון הממוזג והאטום. הדברת יתושים נועד לשתי מטרות. האחת, לאפשר לנו לשבת בגינה בלי להיעקץ ולהתגרד, והשנייה למנוע מהיתושים את החדירה אל הבית. כאשר בגינה לא יהיו יתושים, הם גם לא יהיו בבית. חברת “דדי הדברות” צברה ניסיון רב בתחום הדברת יתושים לגינה, צרו קשר והצטרפו אל משפחת הלקוחות המרוצים.

הדברת יתושים בגינה – כל הדרכים וכל השיטות
הדברת יתושים בגינה תאפשר לכם ליהנות מהגינה וימנע גם העברת מחלות. היתושים עוקצים בני אדם ומעבירים מחלות קשות מאחד לשני.
הדברת יתושים מתבצעת בשתי שיטות עיקריות, בשיטת ההדברה הכימית ובשיטת ההדברה הירוקה.
הדברת יתושים  באמצעות חומרי הדברה כימיים. חומרים אלו הם חומרים חזקים ואגרסיביים המסוגלים למגר היטב את הימצאות היתושים, אך לצד היתרונות הרבים יש גם חיסרון משמעותי. חומרי ההדברה הכימיים עלולים להוות סכנה לבריאות ופוגעים באיכות הסביבה. חשוב לציין גם כי במשך הזמן היתושים מפתחים עמידות לכל פעולה של הדברת יתושים באמצעות חומרי הדברה כימיים.
הדברה ירוקה כוללת בתוכה שיטות שונות בעלות עיקרון משותף. חומרי ההדברה שבהם משתמשים לפעולת של הדברת יתושים, אינם כימיים, אינם רעילים ואינם מהווים סכנה. הם עשויים מחומרים טבעיים וידידותיים לסביבה. בשנים האחרונות בכל העולם עברו לשיטה של הדברת יתושים באמצעות חומרי הדברה טבעיים.

מניעה היא גם סוג של הדברת יתושים. עוד לפני שאתם מבצעים הדברת יתושים לגינה, מומלץ לנקוט בכמה אמצעי מניעה כדי להרחיק את היתושים מהגינה. יתושים חיים בסביבת מים. לכן הימנעו מהשקיית יתר בגינות, רוקנו מים בתחתית העציצים, בחביות ועוד, נקזו את המים ממרזבים סתומים וייבשו כל מקום שיש בו מים עומדים.
הדברת יתושים  נעשה גם באמצעות זיהוי מוקדי היתושים. מדביר מקצועי ומיומן ידע לזהות את מקומות הדגירה של היתושים, הוא יבצע הדברה במקומות אלו ויקטין באופן משמעותי את מספר היתושים בגינה.