ערפול – הדברה לאירועים בשטחים פתוחים
אם אתם מתכננים אירוע בטבע, עליכם לקחת בחשבון את תנאי השטח. שטחים פתוחים מושכים אליהם חרקים, מעופפים ומזיקים נוספים בשל סיבות רבות ומגוונות. גם האירוע המרשים והמושקע ביותר, עלול להיהפך לסיוט אם האורחים יעקצו ויתגרדו במשך כל שעות האירוע. ערפול היא הדברה מיוחדת המעניקה לנו חלון זמן של כעשרים וארבע שעות שבהם שטח האירוע יהיה נקי מחרקים, ממעופפים וממזיקים נוספים. צרו קשר עם “דדי הדברות” כי ערפול צריך לדעת איך לעשות!

ערפול – כדי להבטיח חוויה מושלמת באירועים בחיק הטבע
אירועים בחיק הטבע מאופיינים בריכוז גדול של בני אדם, בתאורה, בזרקורים ובאפקטים נוספים של אורות וצבעים, במזון טרי וריחני, כל אלו הם הגורמים המושכים את החרקים והמעופפים לאזור. נוסף על כך גני אירועים מצויים בחיק הטבע, בסביבתם מצויה צמחייה רבה, מקורות מים ולעתים גם מקורות מים עומדים, כל אלו מהווים חגיגה למעופפים, אך סיוט לאורחים.

כדי לקיים בחיק הטבע אירוע שכוו הנאה וחוויה בלתי נשכת יש להרחיק את החרקים מהאזור. הרחקת החרקים מתבצעת באמצעות ערפול.

ערפול זהו תהליך הדברה הנגזר מהשם ערפל. זוהי אינה הדברה רגילה המתבצעת באמצעות חומרי הדברה רעילים או בסיוע מלכודות. חומרי ההדברה המערפלים את האזור מכילים פיתרואידי מומס בסולר. בתהליך הערפול מפזרים טיפות קטנות של נוזל לחלל האוויר. הפיזור יוצר ערפל מסביב למוקדים המושכים את החרקים, וכאשר הם באים במגע אתו הם מושמדים ומורחקים מהאזור.

ערפול נעשה בבוקר של יום האירוע, ככל שנבצע את התהליך סמוך יותר לאירוע, כך השפעתו תהיה גדולה יותר. הפירתרואידים הם חומרים המתפרקים באור השמש, לכן ערפול יוצר רק חלון זמן קצר, מקסימום עשרים וארבע שעות, שבו שטח האירוע יהיה נקי מחרקים.

ערפול מתאים לגני אירועים או לכל מקום בחיק הטבע שבו אתם רוצים להפיק אירוע מיוחד ומהנה. גם אם אתם מתכננים יום גיבוש, תחרויות ספורט או מסיבת סיום ועוד בחיק הטבע, מומלץ לא לקחת סיכונים ולהזמין מדביר מקצועי מומחה בתחום של ערפול.

כל חומרי ההדברה אינם מסוכנים לבני אדם ומאושרים על ידי משרד הבריאות.