הדברה אורגנית – להילחם במזיקים באמצעים טבעיים
הדברה אורגנית היא הדברה אשר עושה שימוש בחומרי הדברה המופקים מהטבע. שמנים טבעיים, תמציות פרחים ועוד משפיעים על החרקים, משמידים ומרחיקים אותם. הדברה אורגנית אינה מזיקה לסביבה ואינה פוגעת בדיירי הבית ומתאימה לכל סוגי המזיקים. רוצים להדביר את ביתכם ללא סיכונים? צרו קשר עוד היום עם “דדי הדברות”, החברה המובילה בתחום ההדברה האורגנית, וכבר מחר תיהנו מבית נקי ללא חרקים וללא חומרי הדברה מסוכנים.

הדברה אורגנית – כדי להרחיק תיקנים מהבית
הדברה אורגנית נגד תיקנים מתבצעת במספר דרכים:

באמצעות ריסוס – המדביר המקצועי מרסס את חומרי ההדברה האורגניים בנקודות אסטרטגיות בבית כמו מתחת לכיורים, מאחורי האסלות, בארונות האמבטיה והמטבח, בפינות הבית ובכל המקומות המועדים להימצאות חרקים.
באמצעות ג’ל הדברה אורגני– בנקודות האסטרטגיות מורח המדביר ג’ל הדברה אורגני, התיקנים נמשכים לג’ל, ניזונים ממנו ומתים לאחר מספר שעות ספורות.
פיזור מלכודות ללא רעלים – זוהי פעולה המשלימה את הפעולות הנ”ל. המדביר מפזר בבית מלכודות קטנות המושכות את התיקנים, לוכדות אותם ומרחיקות אותם מהבית.

הדברה אורגנית להרחקת יונים
היונה אומנם מסמלת את השלום, אך היא עלולה להיות מסוכנת. היונים מעבירות מחלות מסוכנות כמו דלקת קרום המוח, שפעת העופות ועוד ואף גורמות לריחות בלתי נעימים וללכלוך רב.
היונה היא חיה מוגנת, לכן, הדברת יונים היא אינה השמדה, אלא הרחקה. הדברה אורגנית מרחיקה את היונים מאזור המגורים במגוון אמצעים, כל האמצעים מתבצעים ללא שימוש בחומרי הדברה מסוכנים.

הדברה אורגנית – כדי להשמיד נמלים בחצר
המדביר המקצועי מפזר אבק אורגנית בחצר סביב פתחי הקינים ובכל מקום שבו מצוי ריכוז של נמלים. הנמלים אוספות את גרגירי האבקה, מביאות אותם אל הקן, מאכילות את דיירי הקן וגם את המלכה. מות המלכה מסמן את פיזור הקן. לאחר מות המלכה מתפזרות הנמלים שנותרו בחיים ומחפשות מקום קינון חדש.

הדברה אורגנית – טיפים ועצות טובות איך להרחיק מזיקים מאזור המגורים
תמציות צמחים, שמנים טבעיים וצמחים משמשים אותנו כדי להדביר את המזיקים ולהרחיק אותם מסביבת המגורים.
כדי להרחיק פרעושים מפרוות הכלב מכניסים עלי רוזמרין לדלי מים ומשהים אותם למספר שעות . שטיפת הפרווה במי הרוזמרין מרחיקים את הפרעושים מפרוות הכלב.
כדי להרחיק חשופיות הנמצאות בפתחי הביובים מומלץ לפזר מלח בישול סביב פתחי הביוב ומסביב לבורות הביוב בחצר.