הדברה ברמת גן ובגבעתיים – “דדי הדברות” עונים לשאלות נפוצות
רמת גן וגבעתיים הן בין הערים המרכזיות בגוש דן המאופיין בתנאי מזג אוויר לחים, חמים, תנאים המושכים חרקים רבים. חברת ההדברה “דדי הדברות” היא החברה המובילה ברמת גן, בגבעתיים ובאזור המרכז. תושבים רבים הפנו שאלות רבות בנושא ההדברה, פנינו אל הצוות המקצועי של “דדי הדברות” כדי לקבל תשובות.

דבורה מרמת חן ברמת גן אומרת כי היא גרה בבית פרטי עם גינה גדולה.
“בכל שנה אני מזמינה חברת הדברה ברמת גן ובגבעתיים, אך לפני כחודשיים ילדתי את בני הבכור ואני חוששת להזמין הדברה. מה עליי לעשות?”

תשובה: אפשר לבצע הדברה גם כאשר יש תינוק בבית, אך חשוב לנקוט באמצעי זהירות, חשוב להזמין הדברה ברמת גן ובגבעתיים העושה שימוש בשיטת ההדברה הירוקה, הדברה ללא חומרים רעילים. נוסף על כך, יש ליידע את המדביר המקצועי על הימצאות תינוק בבית ולבקש ממנו הנחיות והוראות מה לעשות לפני ביצוע ההדברה ולאחריה.

רינה גרה בשיכון ותיקים ברמת גן. אני גרה בבית פרטי, מספרת רינה, ובגג הרעפים בחרו יונים לבנות קן. הרעש והלכלוך מוציאים אותי מדעתי. מה אוכל לעשות?

תשובה: את חייבת להזמין חברה מקצועית של הדברה ברמת גן ובגבעתיים, לא רק בגלל הרעש והלכלוך, אלא גם בשל הבריאות. היונים מעבירות מחלות, הן עלולות להעביר לכם מחלות שיפגעו בבריאות של משפחתך. “דדי הדברות” היא החברה המובילה בתחום הרחקת יונים. צרי קשר עם נציגי החברה ואנו ניידע אותך על כל האופציות האפשרויות כדי להרחיק את היונים מהבית.

דוד ושולה רכשו דירה בגבעתיים וקנו ריהוט חדש. בימים האחרונים הבחנו בחורים ובכרסומים ברהיטים החדשים והיקרים. גם הרצפה מלאה באבקה צהובה. מה קרה?

תשובה: כנראה שתולעי עץ או טרמיטים בחרו לקנן ברהיטים החדשים שלכם. צרו מיד קשר עם חברת הדברה ברמת גן ובגבעתיים כדי לבצע איוד ולהשמיד את החרקים לפני שיהיה כבר מאוחר. כאשר אתם מזמינים חברת הדברה ברמת גן ובגבעתיים חשוב לברר האם החברה היא בעלת רישיון לביצוע איוד מטעם המשרד להגנת הסביבה.