הדברה בכפר סבא – מהי ההדברה המתאימה לעיר הירוקה?
כפר סבא היא העיר שבה רבים מהתושבים אימצו את עקרונות הבנייה האקולוגיים ושמים דגש ייחודי על איכות חיים, בנייה ירוקה וחיים טבעיים. רק טבעי הדבר שתושבי כפר סבא המחפשים הדברה בכפר סבא בוחרים בחברת “דדי הדברות”, החברה המובילה בתחום ההדברה הירוקה וההדברה האורגנית, הדברה ללא חומרי הדברה רעילים.
הדברה בכפר סבא – כמה מילים על שיטות ההדברה השונות
הדברה כימית זו הדברה העושה שימוש באמצעות חומרי הדברה כימים. חומרי הדברה כימיים מיועדים לשדות חקלאיים, לאזורים פתוחים וגדולים ועוד. כאשר אתם מחפשים הדברה בכפר סבא לאזורים חקלאיים, ייתכן כי ההדברה הכימית היא ההדברה המתאימה לכם. חשוב לדעת כי על אף הסיכונים שבחומרי ההדברה הכימיים, ההדברה כימית היא ההדברה האפקטיבית ביותר.
הדברה בכפר סבא באמצעות חומרי הדברה ירוקים. חומרי הדברה ירוקים הם חומרי הדברה מופחתי רעלים. הדברה זו ידידותית לסביבה, היא אינה פוגעת בדיירים, אינה מחדירה רעלים לאדמה ולמי התהום ואינה מזיקה גם לבעלי החיים.
הדברה אלקטרונית זו הדברה מקצועית העושה שימוש באמצעים אלקטרוניים. המדביר המקצועי יפזר בשטח ההדברה מכשירים אלקטרוניים שישמיעו קולות צורמים, הנשמעים רק באוזני המזיקים. הקולות הצורמים יתישו את המזיקים, הם יתרחקו מהאזור ויחפשו מקומות קינון חדשים.
הדברה ביולוגית מבוססת על העיקרון של שימוש באויב הטבעי של אוכלוסיית המזיקים. אם למשל מצאתם עבר בחצר, הביאו חתול לחצר והוא כבר ירחיק את המזיקים. הדברה ביולוגית עושה שימוש בבעלי חיים, בצמחים, בחרקים ועוד המדבירים את המזיקים.
הדברה בכפר סבא – טיפים ועצות טובות
לפני שמזמינים חברת הדברה חשוב לאחסן את כל מוצרי המזון בכלי אחסון סגורים הרמטית כדי להבטיח שמוצרי המזון לא יבואו במגע עם חומרי ההדברה.
מחפשים הדברה בכפר סבא כדי לרסס פרעושים או כיני יונים? לפני הגעת המדביר יש לפנות מהרצפה, מהשטיחים ומהמיטות את כל החפצים האישיים ולהקפיד שלא יבואו במגע עם חומרי ההדברה. לאחר ההדברה חשוב לכבס את כלי המיטה, לשאוב את השטיחים, הספות ועוד.
כאשר אתם מבצעים הדברה, אל תסגרו את החלונות, השאיר את החלונות פתוחים כדי לאוורר את הבית בזמן ההדברה ולמנוע ריחות.