הדברת צרעות – הדברת צרעות לא מבצעים לבד!
קן צרעות עלול להיות מסוכן, לא הייתם רוצים להיתקל בקו צרעות המכיל צרעות היסטריות וזועמות. ריסוס צרעות זוהי עבודה של מומחים. “דדי הדברות” צבר ניסיון רב בנושא ריסוס צרעות, הוא ישמח לעזור גם לכם. צרו קשר ותוכלו גם אתם ליהנות מהידע הרחב ומהניסיון רב השנים.

הדברת צרעות – ארבעה דברים שכדאי לדעת על הצרעות
הצרעה מזכירה את הדבורה, אבל היא ג דולה ממנה פי שלושה. בעולם קיימים למעלה ממאה וחמישים סוגים של צרעות, בישראל יש שני סוגים של צרעות נפוצות, הצרעה הגרמנית והצרעה המזרחית.
הצרעה הגרמנית היא צרעה באורך של סנטימטר וחצי, צבעה שחור ויש לה שלוש נקודות שחורות בראש. קן הצרעה הגרמנית יהיה בדרך כלל סמוך לאדמה. מדביר מיומן בתחום של ריסוס צרעות ידע לזהות את הקן לפי התנועה האווירית של הצרעות מסביב לקן.
צרעה מזרחית נפוצה מאוד בכל המזרח התיכון וגם בישראל. צבעה שחור חום עם פסים צהובים ועל רגליה יש שערות. ריסוס צרעות נגד הצרעה המזרחית מונע מבני האדם עקיצות מסוכנות ומסייע גם לכוורנים. הצרעה המזרחית תוקפת את הכוורות ומחסלת את דבורת הדבש.
קן צרעות הוא מסוג הדברים שעד שלא מכירים ונחשפים אליו לא מבינים עד כמה הוא מפחיד. הצרעות עוקצות ומחדירות ארס רב עוצמה העלול לגרום לסכנת חיים. גיליתם קן צרעות? אל תיגשו אליו. הזמינו מיד מדביר מקצועי מומחה בתחום של ריסוס צרעות.

ריסוס צרעות – על עבודת המדביר
מדביר מקצועי מאתר את מקום הקן. הוא מרסס חומר הדברה אל תוך הקן בשאיפה להרוג כמה שיותר צרעות ולמנוע את העקיצות שלהן.
ריסוס צרעות זוהי פעולה מסוכנת. כדי להפחית את הסיכונים רצוי לבצע את פעולת הריסוס בשעות הלילה.
שיטה נוספת של הדברת צרעות היא באמצעות פיתיונות מורעלים. המלכה היא זו שמקימה את הקן באמצעות חומרי בנייה העשויים מסיבי עץ לעוסים ברוק ואדמה. באביב מטילה המלכה ביצים ולאחר בקיעת הביצים, הצרעות החדשות אחראיות על תחזוקת הקן. כאשר מביאות הצרעות פיתיונות מורעלים אל תוך הקן הן פוגעות בעצמן וגם במלכה ומונעות את התפתחות הדור הבא בקן הצרעות.