הדברת עכברים – על סוגי המלכודות השונים
ישנן שיטות שונות ללכידת עכברים, אך אחת השיטות הפופולאריות והיעילות ביותר היא באמצעות מלכודת עכברים. לכידת עכברים באמצעות מלכודת עכברים יכולה להיעשות לבד, אך חשוב לדעת כי העכברים הם בעלי חיים בעלי חושים מפותחים.
פעמים רבות כדי ללכוד את העכבר יש צורך במדביר מקצועי ומיומן המכיר היטב את אורח החיים של העכברים ויוכל ללכוד אותם בהצלחה.
“דדי הדברות” היא חברת ההדברה המובילה בתחום הדברת עכברים. הצוות המקצועי והמיומן ישמח לעזור ולייעץ. צרו קשר, שיחת ייעוץ חינם.

מלכודת עכברים – שלושה סוגים נפוצים של מלכודות
מלכודת דבק היא אחת המלכודות היעילות ביותר – היא עשויה מקרטון עבה ועל משטח הקרטון מרוח דבק רחב ביותר. במרכז המלכודת יש להניח פיתיון כמו למשל, גבינה צהובה, נקניק קוונוס ועוד. חשוב לבדוק כי באזור שבו אתם מציבים את המלכודת אין שאריות של אוכל, והעכבר הרעב יתפתה להיכנס אל המלכודת. מלכודת עכברים מסוג מלכודת דבק היא מלכודות הלוכדת את העכברים ללא שימוש בחומרים מסוכנים.
רגלי העכבר נדבקות אל הדבק ומונעות ממנו את האפשרות לזוז ולברוח.
מלכודת עכברים בעלת קפיץ – דלת המלכודת מחוברת למוט עם קפיץ. בתוך המלכודת מניחים פיתיון. ברגע שהעכבר נכנס אל המלכודת המוט משחרר את הקפיץ והדלת נסגרת. יש שני סוגים של מלכודת עכברים עם קפיץ.
הסוג האחד לוכד את העכבר החי ואינו מאפשר לו לברוח. במקרה כזה אפשר לצאת עם המלכודת אל הטבע ולשחרר את העכבר. הסוג השני ממית את העכבר. דלת המלכודת נסגרת על ראשו, מוחצת אותו והורגת את העכבר.

הנחתם מלכודת עכברים, אך העכבר לא נתפס?
זה הזמן לפנות אל חברת הדברה המתמחה בלכידת עכברים. מדביר מיומן ומנוסה המכיר היטב את אורח החיים של העכברים ידע להניח את המלכודת במקום הנכון ולפתות את העכבר להיכנס אליה.
במקרה שבו מלכודת עכברים אינה יעילה, הדברת עכברים מתבצעת באמצעות הנחת פיתיון עם רעל.
מדביר מקצועי ידע להניח את הפיתיונות במקומות המתאימים באזור שבו מצויים העכברים.
פיתיונות מורעלים עלולים לגרום לסכנה במיוחד בבתים שבהם יש ילדים קטנים או חיות מחמד, ולכן במקומות אלו, מדביר מקצועי יניח אותם בתוך תיבות האכלה.