מלכודת חולדות
החולדות הן חיות מסוכנות אשר מסוגלות לנשוך בני אדם וחיות מחמד ולהעביר מחלות. אין מי שלא מתחלחל כאשר הוא פוגש חולדה בביתו או מגלה סימנים כי חולדה התנחלה אצלו בבית. החולדות הן בעלי חיים עם חושים מפותחים, יש צורך בידע מקצועי איך והיכן להניח מלכודת חולדות . גיליתם חולדה בבית? צרו מיד קשר עם “דדי הדברות” כי אנו יודעים איך ללכוד את החולדות. צרו קשר, אנו מגיעים מיד.

מלכודת חולדות על סוגי המלכודות השונות
יש מלכודת חולדות מסוגים שונים. מדביר מקצועי ידע לבחור עבורכם את המלכודת המתאימה ביותר והיכן להניח אותה כדי למרב את הסיכויים ללכידת החולדה ולמנוע את שובה לבית.

מלכודת חולדות מסוג מלכודת דבק
זוהי מלכודת העשויה מקרטון אשר במרכזו מונחת שכבה עבה של דבק חזק.
במרכז הדבק מניחים פיתיון. החלודה הנמשכת אל הפיתיון , נדבקת ברגליה אל הדבק והיא נותרת חסרת אונים, היא אינה יכולה לזוז או לברוח.

מלכודת סקרנות או מלכודת קפיץ
אלו הן שתי סוגים של מלכודת חולדות הבנויים על אותו עיקרון. ההבדל הוא כי מלכודת סקרנות לוכדת את החולדה חיה, ואילו מלכודת קפיץ הורגת אותה. מלכודת חולדות מסוג קפיץ או סקרנות בנויות על פי העיקרון הבא:
לדלת המלכודת מחובר מוט ואליו קפיץ. כאשר החולדה נכנסת אל המלכודת, בעקבות הפיתיון, המוט זז, הוא משחרר את הקפיץ ודלת המלכודת נסגרת. במלכודת קפיץ כאשר הדלת נסגרת על ראש החולדה היא הורגת אותה. בכל מלכודת חולדות יש למשוך ולפתות את החולדה באמצעות פיתיון. אחד המאכלים האהובים ביותר על החולדה הוא חמאת בוטנים. כאשר פותחים צנצנת של חמאת בוטנים מבחינים בשכבת שומן עבה. שכבתת השומן היא החלק האהוב ביותר על החולדה ואותה מומלץ לשים בכל מלכודת חולדות. מלכודת חולדות – טיפים ועצות טובות ראיתם חולדה בבית? מרב הסיכויים כי תחזור אל ביתכם בקרוב. לכן חשוב להניח מלכודת חולדות במקומות הפוטנציאליים שמהם מגיעה החולדה. כדאי להניח מלכודת חולדות במרתף, בעליית הגג או בפתחי צינורות ביוב שאינם אטומים. החולדות הולכות לאורך הקירות , מומלץ לפזר מלכודות גם מלכודות במסלולי ההליכה שלהן.