הדברת עכברים

מקצועיות, ידע וניסיון רב העכברים הם בין בעלי החיים המזיקים ביותר לבני האדם. הם פוגעים ברכוש, ביבולים חקלאיים, מעבירים מחלות ומסכנים את בריאות האדם. הדברת עכברים נעשית במספר שיטות.

מדביר מקצועי ידע לבחור את השיטה האטרקטיבית והמתאימה ביותר. צרו קשר עם “דדי הדברות” כדי ליהנות מהניסיון רב השנים ומהידע הרחב.
הדברת עכברים בשטחים פתוחים, בעיקר בשדות חקלאיים, מתבצעת באמצעות פיתיונות מורעלים. בדרך כלל אלו גרגירי דגנים ספוגים ברעל הצבועים בצבעים בולטים בשל סיבות  בטיחותיות.

הדברת עכברים ירוקה

זוהי השיטה המתאימה ביותר עבור הדברת עכברים באזורי מגורים.
הדברה באמצעים כימיים מסוכנת מאוד לדיירי הבית וחיות המחמד, ולכן לא משתמשים בה באזורים צפופי אוכלוסין.
הדברה ירוקה עושה שימוש בחומרי הדברה בעלי רעילות נמוכה אשר אינם מסכנים את בני אדם.

הדברת עברים באמצעות הדברה ביולוגית

הדברה ביולוגית עושה שימוש באויביהם הטבעיים של העכברים. חתול בגינה, לדוגמה, ישמיד את העכברים וירחיק אותם מהאזור.

הדברת עכברים באמצעות מלכודות

יש סוגים שונים של מלכודות, מלכודת קפיץ ההורגת את העכברים, מלכודת קפיץ הלוכדת את העכברים, מלכודת דבק המדביקה את רגלי העכברים ומונעת מהם את האפשרות לזוז. אפשר לקנות מלכודות עכברים בכל חנות לחומרי בניין, אך לוכד עכברים מקצועי ידע היכן להניח את המלכודות ואיך להניח אותם כדי לפתות את העכברים להיכנס אליהם

הדברת עכברים באמצעים אלקטרוניים

הדברה אלקטרונית עושה שימוש בגלי קול אשר אינם  נשמעים באוזני בני האדם, אלא רק באוזני בעלי החיים. המכשיר האלקטרוני משדר גלי קול המציקים לעכברים, מתישים אותם ומאלצים אותם לנטוש את המקום. חשוב לדעת כי העכברים הם חיות בעלות חושים מפותחים. רק מדביר עכברים מקצועי  המכיר היטב את הרגלי החיים של העכברים יצליח למצוא את מקום המחבוא של העכברים, להערים עליהם וללכוד אותם בהצלחה. כאשר אתם מזמינים חברת הדברה, חשוב לוודא כי צוות החברה בקיא ומיומן בתחום של הדברת עכברים.

רק צוות מקצועי ידע לבחור את השיטה המתאימה ביותר ולבצע את ההדברה בהצלחה.