כיני יונים – להרחיק את היונים כדי לשמור על הבריאות
כיני יונים הן כינים קטנות בגודל של כחצי ראש סיכה המצויות מתחת לכנפיהן של היונים. כיני היונים גורמות למחלות רבות בקרב בני האדם ובעלי חיים, הם גורמות לאלרגיות, לעקיצות, לאדמומיות ולגירודים מציקים. את כיני היונים אי אפשר לראות בעין בלתי מזוינת וקשה מאוד להיפטר מהם. רק מדביר מקצועי המצויד בידע רב ובניסיון יוכל לעזור לכם להיפטר מכיני היונים. צרו קשר עם “דדי הדברות”, החברה המובילה בתחום הרחקת יונים והדברת כיני יונים.

הדברת כיני יונים מתחילה בהרחקת היונים
השלב הראשון בהדברת כיני יונים הוא סילוק היונים. כיני היונים אינן מגיעות מהאוויר, הן מצויות בכל מקום שבו מקננות היונים. היונים אוהבות לקנן בסביבות המגורים, הן בונות קינים במסתורי הכביסה, בגגות הרעפים, באדני החלונות, על יד המזגנים ועוד. מאחר והיונה היא חיה מוגנת, מדביר מקצועי לא ישמיד את היונים, אלא יבצע פעולות אשר ירחיקו אותן מסביבת המגורים שלכם.

הרחקת יונים מתבצעת באמצעות שיטות שונות. אפשר להרחיק יונים באמצעות רשתות יונים הנפרשות על מסתורי הכביסה וחוסמות את הגישה אל הקן, באמצעות דוקרנים או סליל קפיץ המונעים מהיונים תנוחה יציבה ונוחה, באמצעות אמצעים אלקטרוניים חדישים ומתוחכמים ועוד. מדביר מקצועי ובעל ידע בתחום של הרחקת יונים והדברת כיני יונים ידע לבחור עבורכם את השיטה המתאימה ביותר להרחקת היונים.

לאחר סילוק היונים מסביבת המגורים מומלץ לבצע הדברה אשר תשמיד את כיני היונים. הדברת כיני יונים מתבצעת באמצעות ריסוס. חומרי הריסוס נבחרים לפי הקרבה אל אזור המגורים. באזורי מגורים ישתמש המדביר בחומרי ריסוס אקולוגיים ואילו באזורים פתוחים אפשר להשתמש בחומרי הדברה כימיים הידועים כחומרים חזקים יותר. כיני היונים יושמדו לחלוטין לאחר כשבועיים מיום ההדברה.

לאחר סילוק היונים והדברת כיני יונים, חשוב לנקוט בפעולות אשר ימנעו את שובם של היונים. חשוב להקפיד על ניקיון והיגיינה בכל מקום שבו קיננו היונים, יש לנקות את לשלשת היונים, להדביר את האזור שמסביב לקן ולהתייעץ עם מדביר מקצועי על הדרכים והשיטות הטובות ביותר אשר ימנעו את שובן של היונים.