מדביר מקצועי – איך נוכל להבחין מדביר מקצועי לבין מדביר חובב?

מנתוני הסטטיסטיקה שפרסם המשרד לאיכות הסביבה עולה כי בשראל פועלים כאלף ושבע מאות מדבירים מקצועיים. כל שאר המדבירים אינם מקצועיים. איך נדע להבחין מיהו מדביר מקצועי ומיהו מדביר חובב? צרו קשר עם “דדי הדברות”, הצוות המקצועי ישמח להוכיח לכם את רמת המקצועיות הגבוהה, את הידע המקיף ולהציג לפניכם רישיון עבודה בתוקף.

מדביר מקצועי – מהם הפרמטרים הקובעים את מקצועיות המדביר?

מדביר מקצועי פועל ברישיון. הוא עבר הכשרה והשתלמות שבסופה הוא קיבל רישיון מאת המשרד לאיכות הסביבה המסמיך אותו לפעול כמדביר מקצועי ומוסמך.
מדביר מקצועי צבר ניסיון רב שנים. הוא יודע לזהות את סוג המזיק, מכיר את אורח חייו ויודע לבחור את שיטת ההדברה ואת חומרי ההדברה המתאימים לכל סוג של מזיק. הודות לניסיון ולידע יצליח המדביר לסלק מביתכם את המזיקים לצמיתות.
מדביר מקצועי פועל רק באמצעות חומרי הדברה המאושרים על ידי משרד הבריאות. בדרך כלל ישתמש המדביר בחומרי הדברה מופחתי רעלים וידידותיים לסביבה.
מדביר מקצועי נותן אחריו על עבודתו. לכל סוג של הדברה יש אחריות לתקופה שונה. רק מדביר שאינו בטוח בתוצאות ההדברה יחשוש להעניק תעודת אחריות.
מדביר מקצועי הוא מדביר בעל אתר באינטרנט. בעידן האינטרנט אם אתה לא ברשת, אתה לא קיים. באתר יציג המדביר את שיטות ההדברה, המלצות, קורות חיים ניסיון ועוד.
מדביר מקצועי ייתן הוראות מפורטות איך להתנהג ומה לעשות לפני ההדברה, בזמן ההדברה ולאחריה. מדביר שאינו נותן הוראות והנחיות ללקוחותיו, אינו מדביר רציני ומקצועי.
מדבר מקצועי עובר השלמויות אחת לכמה זמן. בהשתלמויות לומד המדביר על שיטות הדברה חדשות, על חומרי הדברה חדשים, איך ומתי להשתמש בהם ועוד.

מדביר מקצועי – כמה טיפים ועצות טובות
לפני שאתם בוחרים מדביר חשוב לערוך סקר שווקים ולבדוק מהם מחירי ההדברה הממוצעים בשוק. יש מדבירים בלתי מקצועיים אשר מנצלים את הדחיפות ואת הפאניקה שבה נמצאים הלקוחות כאשר הם מגלים, למשל, חולדה בבית ומעלים את המחירים. אם תדעו מהו המחיר המקובל בשוק , תוכלו לנהל עם המדביר משא ומתן יעיל.