רשתות להרחקת יונים – המדריך השלם

רשתות להרחקת יונים הן אחד האמצעים היעלים ביותר להרחקת יונים לצמיתות. יש סוגים שונים של רשתות להרחקת יונים, מרחיק יונים מקצועי ידע להמליץ לכם על הרשת המתאימה ביותר. יונים מקננות בסביבתכם? מחפשים מרחיק יונים מקצועי? צרו קשר עם “דדי הדברות” כדי להרחיק את היונים לצמיתות.

רשתות להרחקת יונים – ששה דברים שכדאי לדעת:

  1. רשתות להרחקת יונם מיועדות להרחיק את היונים מחללים בעלי עומק כמו מאחורי מסתורי הכביסה, בפתחי האוורור של המזגנים, בפטיו, בגגות רעפים ועוד.
  2. רשתות להרחקת יונים יעילות כנגד כל בעלי הכנף. הן מרחיקות גם עטלפים, עורבים ציפורים מסוגים שונים ועוד.
  3. כדי למרב את היעילות של הרשתות יש להתקין אותם במקצועיות ובמומחיות. רק מתקין מקצועי ובעל ניסיון ידע איך למתוח היטב את הרשת ולקבע אותה למקום. בדרך כלל רשתות להרחקת יונים מחוברות באמצעות כבל מתכת המחובר לקיר על ידי ברגים וטבעות מיוחדות.
  4. רשתות להרחקת יונים אינן פוגעות במראה החיצוני והאסתטי של המבנה. במקומות הבולטים לעין אפשר להתקין רשתות שקופות שאינן בולטות גם ממרחק קצר.
  5. רשתות יונים חוסכות כסף. הן מרחיקות את כל בעלי הכנף, אין צורך לחפש אמצעי הרחקה נוספים לבעלי כנף שונים.
  6. יש סוגים שונים של רשתות יונים, מומלץ לבחור רשתות להרחקת יונים העשויות מחומרים איכותיים אשר משוחות בחומר מיוחד המגן עליהן מפני פגעי מזג האוויר. רשתות אלו יחזיקו מעמד זמן רב וירחיקו את היונים לצמיתות.

יש לכם יונים? מחפשים רשתות נגד יונים. צרו קשר עם “דדי הדברות”, כי רשתות יונים צריך לדעת איך להתקין. אם לא תתקינו אותם היטב ובמקצועיות, הן לא ירחיקו את היונים, אלא רק יתסכלו אותן.

 

הרחקת יונים באמצעים נוספים

נכון רשתות להרחקת יונים הן אחד האמצעיים האפקטיביים והפופולאריים ביותר, אך יש אמצעים נוספים.
דוקרנים נגד יונים המונחים בפתחי הקינים מונעים מהיונים את האפשרות של עמידה יציבה ונוחה. היונים אוהבות נוחות, לכן הן יחפשו מקומות חדשים לקנן בהם.
מכשירים אלקטרוניים המשמיעים קולות הצורמים לאוזני היונים, הם דרך חדשה ויעילה להרחקת יונים.

צרו קשר – 052-2558930!