דוקרנים להרחקת יונים – הדרך היעילה והבטוחה

דוקרנים להרחקת יונים הם אחד האמצעים היעילים במלחמה נגד היונים. יש סוגים שונים של דוקרנים נגד יונים, מרחיק יונים מנוסה ידע להמליץ לכל אחד ולכל מקום את סוג הדוקרן המתאים לו . יונים מקננות בסביבתכם? צרו קשר עם “דדי הדברות”. הפתרון שחיכיתם לו נמצא במרחק של הקלקה אחת!
דוקרנים להרחקת יונים – כל היתרונות

בניגוד לאמצעים אחרים, דוקרנים להרחקת יונים אינם בולטים, אם אינם פוגעים במראה הבניין ולא יוצרים מראה לא יפה ולא אסתטי. קשה להבחין בהם גם ממרחק של מספר מטרים בלבד.
דוקרנים להרחקת יונים אינם פוגעים ביונים, אלא מרחיקים אותם בלבד. הדוקרנים אינם מכאיבים ליונים, אינם פוצעים אותן ואינן גורמים להם נזק מלבד אי הנוחות. יציבה בלתי נוחה הוא הגורם שמביא לגירוש היונים.
הדוקרנים קלים מאוד להתקנה, הם אינם יקרים ובחירת הדוקרן המתאים תביא להרחקת היונים לצמיתות.
דוקרנים להרחקת יונים – מימי המקדש ועד היום

כבר בתקופת בית המקדש הדוקרנים היו בשימוש. בזמנים ההם הדוקרן היה עשוי מפח חתוך ומכופף. כבר בימי התנ”ך הכירו את אופי היונה והבינו כי היונים אוהבים נוחות. אם נחבל בנוחות שלהן, הן ינטשו וירחיקו למקומות אחרים.
במשך השנים הרבות ניסו בני האדם סוגים שונים של דוקרנים להרחקת יונים. הם השתמשו במסמרים שרותכו אל רצועות ברזל, במסמרים שנדפקו על לוחו עץ, ברצועות פח שנחתכו לרצועות חדות ועוד, אך לא תמיד הדוקרנים האלו היו יעילים, מאוד מהר היונים חזרו לקנן.
בשנים האחרונות חיפשו בעלי המקצוע טכניקות וחומרים שיהיו יעילים במלחמה נגד היונים. בתחילה מצאו דוקרנים להרחקת יונים העשויים מפלסטיק, אך הם התייבשו ונשברו בשל פגעי מזג האוויר ובמיוחד בשל קרני השמש היוקדות. נעשו ניסיונות רבים על חומרים שונים עד שהגיעו אל הנירוסטה.
דוקרנים להרחקת יונים העשויים מנירוסטה התגלו כפתרון הטוב ביותר לבעיה. הנירוסטה היא חומר עמיד, אינם פגיע ומחזיק מעמד שנים רבות, קל למאוד להתקין דוקרנים העשויים מנירוסטה.
הגובה הממוצע של רגלי היונים הוא כשישה סנטימטר לכן, בונים דוקרנים בגובה של עשרה סנטימטר. בצורה הזאת היונים לא יכולות להניח את רגליהן על הדוקרנים והן נוטשות.

רוצים להרחיק יונים? צרו קשר, 052-2558930, אנו ממתינים לכם